WIADOMOŚCI
Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach

Jakaż miła niespodzianka czekała na uczniów naszej szkoły w czwartek 5 grudnia, kiedy to zawitał do nas sam św. Mikołaj, aby odwiedzić uczniów i obdarować ich słodkim podarunkiem za ich starania w nauce i pracowanie nad dobrym zachowaniem. Członkowie Samorządu Uczniowskiego niezwłocznie ruszyli z pomocą Mikołajowi, widząc jego zmęczenie podróżą, a każda z klas zaspiewała kolędę lub piosenkę świąteczną, by wynagrodzić mu wykazany trud. Na pewno miłym zaskoczeniem dla naszego gościa było to, że dzieci miały przywdziane mikołajkowe czapki, które szkoła otrzymała dzięki inicjatywie jednej z mam naszych uczniów. Okazało się, że pracownicy szkoły, wraz z paniami kucharkami, także zasłużyli na dobre słowo od brodatego świętego. Mikołaj odwiedził nas dzień wcześniej niż resztę świata, gdyż wychowawcy klas wysłali do niego specjalny list, w którym tłumaczyli, że 6 grudnia znaczna część uczniów miała w planach wycieczki pozaszkolne i mógłby ich nie zastać w tym dniu. Dziękujemy Ci, Mikołaju, że znalazłeś dla nas czas - mamy nadzieję, że za rok znów u nas zagościsz.
___________________
Rok szkolny 2019/2020